Дякуємо, що обрали нас!
Доставка будь-якого товару в нашому магазині здійснюється службою доставки "Нова Пошта", а в окремих випадках — адресною кур'єрською доставкою.
Після оформлення замовлення в нашому магазині, Вам буде запропоновано рахунок на оплату. Також з Вами зв'яжеться наш менеджер, який детально проконсультує Вас, як Ви можете отримати своє замовлення в залежності від обраного способу доставки.
Вы хотите тренироваться эффективнее, с четкими целями? И, кроме того, с большим разнообразием? В этом случае беговая дорожка T50 из серии Tunturi - идеальный выбор для вас.. Переключайтесь между различными программами с обширными функциями.
- 23 тренировочные программы
- Удобный держатель для планшета или смартфона
- Монитор, который отображает тренировочные параметры
- Персонализируйте свои тренировки с помощью приложений (Kinomaps)
| Вага | 87 кг |
| Бренд | Tunturi (The Netherlands) |
| Клас тренажера | Домашній |
| Потужність мотора | 4,5 DC |
| Максимальна швидкість | от 1 до 20 км/ч |
| Зміна кута нахилу | 0 - 15 |
| Розмір бігового полотна | 140 х 50 см |
| Дисплей | 4 LED + 400m Track |
| Показники дисплея | Время тренировки, Пройденная дистанция, Сожженные калории |
| Кількість програм | 44 |
| Вимірювання пульсу | Кардиодатчики, Нагрудный ремень (опционально) |
| Розміри в складеному вигляді | 102 x 83 x 155 см |
| Модель | T50 Treadmill Performance |
| Транспортувальні ролики | Есть |
| Живлення тренажера | 230V AC 50-60Hz |
| Гарантія | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Срок доставки 21 день. Предоплата 10% |
| Додаткові опції | Bluetooth USB, Зарядное устройство, Приложения (Android / iOS) Iconsole + Training, Kinomap, Держатель планшета, Подставка для бутылки |
Лишились питання?
Телефонуйте: (050) 312 19 22, (067) 448 15 43










