Дякуємо, що обрали нас!
Доставка будь-якого товару в нашому магазині здійснюється службою доставки "Нова Пошта", а в окремих випадках — адресною кур'єрською доставкою.
Після оформлення замовлення в нашому магазині, Вам буде запропоновано рахунок на оплату. Також з Вами зв'яжеться наш менеджер, який детально проконсультує Вас, як Ви можете отримати своє замовлення в залежності від обраного способу доставки.
Горизонтальний еліптичний тренажер Gravity Elliptical поєднує в собі переваги традиційного вертикального еліптичного тренажера та комфорт сидіння з підтримкою. Горизонтальний еліптичний тренажер Gravity, розроблений з використанням технології PowerStroke та динамічних програм тренувань, забезпечує ефективне тренування з низьким рівнем навантаження, яке ідеально підходить для тих, хто шукає ефективне рішення для фітнесу, що не шкодить суглобам.
Особливості:
- Активне положення сидіння для користувачів будь-якого зросту.
- Конструкція Step-Through.
- Технологія PowerStroke: полегшує розгинання ніг, залучаючи більше м'язів і допомагаючи досягти оптимальних результатів у сидячому положенні.
Консоль Unite 10
10-дюймовий сенсорний екран Unite забезпечує таку ж яскраву картинку, високу продуктивність і широкий набір функцій, як і його більші аналоги, але в компактному розмірі. Завдяки вбудованим програмам тренувань, бездротовій зарядці та широкому набору розважальних опцій, він пропонує користувачам преміальний і зручний інтерфейс. Розроблений для легкої інтеграції з усім кардіообладнанням Apex, Gravity, Launch і Vapor.
Характеристики:
- Яскравий 10-дюймовий сенсорний дисплей
- Широкі розважальні можливості з Google Mobile Services (GMS)
- Безперебійна інтеграція з носимими пристроями
- Дзеркальне відображення екрана
- Вбудовані програми тренувань
- Бездротова зарядка
- Сумісність з Bluetooth® та Polar®
- Опціональне управління активами в режимі реального часу
| Бренд | True (USA) |
| Модель | Gravity |
| Клас тренажера | Професійний |
| Максимальна вага користувача | 181 кг |
| Регулювання навантаження | Комп'ютерне |
| Рівні навантаження | 30 рівнів опору |
| Максимальне навантаження | 40-600 watts |
| Мультимедіа | GymTrakr, Zwift, Kinomap, ROUVY, & TrainerRoad |
| Дисплей | Vivid 10 тачскрін |
| Показники дисплея | Треки, графіки, екранні заставки, зовнішні інтерактивні відео, додатки, телебачення та Інтернет (якщо підключено) |
| Кількість програм | 18 |
| Програми | 10 км, 30:30, 5 км, ЦІЛЬ КАЛОРІЙ, КАРДІО-ВИПРОБУВАННЯ, ЦІЛЬ ДИСТАНЦІЇ, НАМАЛЮЙТЕ СВОЮ, ПІВМАРАФОН, ІНТЕРВАЛИ НА ПІДЙОМІ, КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ HRC, ФОРМУВАННЯ НІГ, MMA, ШВИДКИЙ СТАРТ, ХВИЛЯСТІ ПІДЙОМИ, ОДИН ПІДЙОМ, ЦІЛЬ ЧСС, ЦІЛЬ ЧАСУ, ВІРТУАЛЬНА ПОЇЗДКА |
| Пульсозалежні програми | + |
| Вимірювання пульсу | Сенсорні датчики для рук, нагрудний кардіодатчик Polar® (додаткова опція) |
| Розміри | 182 × 88 × 142 см |
| Габарити упаковки | 188 см x 76 см x 91 см |
| Вага брутто | 141 кг |
| Транспортувальні ролики | + |
| Живлення тренажера | генератор |
| Гарантія | 12 місяців |
| Привід | Передній |
Лишились питання?
Телефонуйте: (050) 312 19 22, (067) 448 15 43










