Дякуємо, що обрали нас!
Доставка будь-якого товару в нашому магазині здійснюється службою доставки "Нова Пошта", а в окремих випадках — адресною кур'єрською доставкою.
Після оформлення замовлення в нашому магазині, Вам буде запропоновано рахунок на оплату. Також з Вами зв'яжеться наш менеджер, який детально проконсультує Вас, як Ви можете отримати своє замовлення в залежності від обраного способу доставки.
Завдяки своєму вдосконаленому та інноваційному дизайну, горизонтальний еліптичний тренажер Apex Elliptical (xRide) дозволяє користувачам отримувати всі переваги еліптичного тренування, залишаючись у сидячому положенні. Сидіння в положенні лежачи зменшує навантаження на спину та суглоби, а також забезпечує тренування з низьким рівнем навантаження, яке підходить для людей будь-якого віку та рівня фізичної підготовки.
Особоливості:
- Зручне поворотне сидіння
- Конструкція з проходом
- Ізоляція верхньої/нижньої частини тіла
- Технологія PowerStroke
- Активне положення сидіння для оптимального комфорту
Консоль UNITE LED
Наша нова консоль UNITE LED з елегантним та витонченим дизайном пропонує ще більш зручний інтерфейс та розширену функціональність, що дозволяє користувачам легше, ніж будь-коли, досягати своїх фітнес-цілей. Завдяки 8 спеціальним параметрам користувачі можуть гнучко налаштовувати свої тренування, вибираючи показники, які вони хочуть бачити.
Характеристики:
- Великий світлодіодний дисплей з інтуїтивно зрозумілою навігацією.
- Самостійне генерування.
- 8 параметрів для детального аналізу тренувань.
- Спеціальний центр повідомлень.
- 10-клавішна клавіатура для зручного налаштування та введення даних.
- Клавіші швидкого доступу до програм тренувань.
- Поличка для читання.
| Бренд | True (USA) |
| Модель | Apex |
| Клас тренажера | Професійний |
| Максимальна вага користувача | 181 кг |
| Регулювання навантаження | Комп'ютерне |
| Рівні навантаження | 30 рівнів опору |
| Максимальне навантаження | 40-600 watts |
| Дисплей | LED |
| Показники дисплея | Час, дистанція, калорії, частота серцебиття, нахил, швидкість, трек, темп |
| Кількість програм | 18 |
| Програми | 10 км, 30:30, 5 км, ЦІЛЬ КАЛОРІЙ, КАРДІО-ВИПРОБУВАННЯ, ЦІЛЬ ДИСТАНЦІЇ, ПІВМАРАФОН, ІНТЕРВАЛИ НА ПІДЙОМІ, КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ ЧСС, ФОРМУВАННЯ НІГ, ММА, ШВИДКИЙ СТАРТ, ХВИЛЯСТІ ПІДЙОМИ, ОДИН ПІДЙОМ, ЦІЛЬ ЧСС, ЦІЛЬ ЧАСУ |
| Пульсозалежні програми | + |
| Вимірювання пульсу | Сенсорні датчики для рук, нагрудний кардіодатчик Polar® (додаткова опція) |
| Розміри | 183 × 99 см |
| Габарити упаковки | 208 см x 76 см x 91 см |
| Вага брутто | 235 кг |
| Транспортувальні ролики | + |
| Живлення тренажера | генератор |
| Гарантія | 12 місяців |
| Привід | Передній |
Лишились питання?
Телефонуйте: (050) 312 19 22, (067) 448 15 43







