36 970 грн.
Дякуємо, що обрали нас!
Доставка будь-якого товару в нашому магазині здійснюється службою доставки "Нова Пошта", а в окремих випадках — адресною кур'єрською доставкою.
Після оформлення замовлення в нашому магазині, Вам буде запропоновано рахунок на оплату. Також з Вами зв'яжеться наш менеджер, який детально проконсультує Вас, як Ви можете отримати своє замовлення в залежності від обраного способу доставки.
З орбітреком Kettler NOVA M Ви можете швидко та легко розпочати крос-тренінг – пристрій легко зібрати, а керувати ним дуже просто. Ви можете відрегулювати педалі точно під свій зріст. Серед 8 різних рівнів опору магнітної гальмівної системи Ви гарантовано знайдете правильний рівень для Вашої поточної повсякденної форми.
Датчик пульсу на кермі постійно показує Ваш пульс і надсилає попереджувальні сигнали, щойно Ви перевищите бажану верхню межу пульсу. Таким чином Ви завжди залишаєтеся в оптимальному діапазоні пульсу. Ваш Kettler NOVA M максимально спрощує початок крос-тренінгу!
| Бренд | Kettler |
| Модель | Axos Nova M Black |
| Клас тренажера | Домашній |
| Максимальна вага користувача | 110 кг |
| Довжина кроку | 32 см |
| Вага маховика | 12 кг |
| Q-фактор | 21 см |
| Система гальмування | Магнитная |
| Регулювання навантаження | Ручная (8 уровней) |
| Дисплей | LCD |
| Показники дисплея | Час тренування, швидкість, відстань, частота обертів (об/хв), частота серцевих скорочень, спалені калорії |
| Вимірювання пульсу | Ручне |
| Розміри | 115 × 62 × 160 см |
| Габарити упаковки | 117 x 42 x 65 см |
| Вага брутто | 56 кг |
| Транспортувальні ролики | + |
| Живлення тренажера | Батарейки АА х 2 шт. |
| Гарантія | 12 месяцев |
| Привід | Задній |
Лишились питання?
Телефонуйте: (050) 312 19 22, (067) 448 15 43






