Дякуємо, що обрали нас!
Доставка будь-якого товару в нашому магазині здійснюється службою доставки "Нова Пошта", а в окремих випадках — адресною кур'єрською доставкою.
Після оформлення замовлення в нашому магазині, Вам буде запропоновано рахунок на оплату. Також з Вами зв'яжеться наш менеджер, який детально проконсультує Вас, як Ви можете отримати своє замовлення в залежності від обраного способу доставки.
З орбітреком Kettler NOVA P Ви можете тренуватися як ефективно, так і різноманітно. Ви можете вибрати між 12 різноманітними програмами тренувань і 16 рівнями опору, щоб кожен користувач міг знайти потрібний рівень.
Бортовий комп'ютер зберігає для вас чотири профілі користувачів. Це робить орбітрек NOVA P фітнес-тренажером для всієї Вашої родини. Кожен може легко налаштувати пристрій і поверхню протектора під свій зріст. Зі звичайною якістю бренду від Kettler тренажер є абсолютно стабільним і міцним. Рух дуже тихий, тому ви завжди можете спокійно насолоджуватися супутньою розважальною програмою. А за допомогою транспортувальних коліщаток ви можете переміщати орбітрек куди завгодно.
NOVA P допоможе вам працювати гнучко та ефективно!
| Бренд | Kettler |
| Модель | Axos Nova P Black |
| Клас тренажера | Домашній |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Довжина кроку | 39 см |
| Вага маховика | 14 кг |
| Система гальмування | Электромагнитная |
| Регулювання навантаження | Компьютерная (16 рівнів) |
| Дисплей | LCD |
| Показники дисплея | Швидкість, калорії, пульс, кімнатна температура, оберти, відстань, час тренування |
| Кількість програм | 12 |
| Пульсозалежні програми | + |
| Вимірювання пульсу | Ручне |
| Розміри | 132 × 62 × 169 см |
| Габарити упаковки | 129 x 45 x 66 см |
| Вага брутто | 63 кг |
| Транспортувальні ролики | + |
| Живлення тренажера | 220-230 V |
| Гарантія | 12 месяцев |
Лишились питання?
Телефонуйте: (050) 312 19 22, (067) 448 15 43



