76 439 грн.
Дякуємо, що обрали нас!
Доставка будь-якого товару в нашому магазині здійснюється службою доставки "Нова Пошта", а в окремих випадках — адресною кур'єрською доставкою.
Після оформлення замовлення в нашому магазині, Вам буде запропоновано рахунок на оплату. Також з Вами зв'яжеться наш менеджер, який детально проконсультує Вас, як Ви можете отримати своє замовлення в залежності від обраного способу доставки.
Еліптичний тренажер Kettler OMNIUM 300 пропонує цілий ряд варіантів тренувань: Ви можете дуже точно регулювати масу маховика вагою 18 кілограмів на 15 рівнях опору за допомогою системи магнітів, що регулюється двигуном. Або Ви використовуєте одну з 10 різноманітних навчальних програм, або створюєте власну програму за допомогою редактора. Щоб Ви знали, що хочете завершити наступним тренуванням, Ви можете зберегти свій профіль в одному з чотирьох місць зберігання.
Простий у користуванні навчальний комп’ютер, який доступний сімома мовами, показує Ваші результати. Датчики в ручках ергономічної форми або додатковий нагрудний ремінь Bluetooth вимірюють Ваш пульс. Завдяки Bluetooth і смартфону Ви також можете обмінюватися ідеями з однодумцями через додаток Kinomap.
Завдяки передньому колесу пристрій ідеально підходить для маленьких спортсменів, оскільки відстань між педалями передньоприводних орбітреків менша, ніж у більшості задньоприводних тренажерів.
Kettler OMNIUM 300 просто оптимально адаптований до Вас і Вашого особистого рівня підготовки.
| Бренд | Kettler |
| Модель | Omnium 300 |
| Клас тренажера | Домашній |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Довжина кроку | 50 см |
| Вага маховика | 18 кг |
| Q-фактор | 14 см |
| Система гальмування | Электромагнитная |
| Регулювання навантаження | Комп'ютерне 15-рівневе |
| Мультимедіа | Bluetooth (Kinomap) |
| Дисплей | 117 x 86 мм LCD |
| Показники дисплея | Швидкість, калорії, пульс, оберти, відстань, час тренування |
| Кількість програм | 10 |
| Пульсозалежні програми | + |
| Вимірювання пульсу | Ручні пульсометри, опціонально нагрудний датчик |
| Розміри | 185 × 68 × 164 см |
| Габарити упаковки | 136 x 43 x 91 |
| Вага брутто | 82 кг |
| Транспортувальні ролики | + |
| Живлення тренажера | 220-230 V |
| Гарантія | 12 месяцев |
| Привід | Передній |
Лишились питання?
Телефонуйте: (050) 312 19 22, (067) 448 15 43









