95 413 грн.
Дякуємо, що обрали нас!
Доставка будь-якого товару в нашому магазині здійснюється службою доставки "Нова Пошта", а в окремих випадках — адресною кур'єрською доставкою.
Після оформлення замовлення в нашому магазині, Вам буде запропоновано рахунок на оплату. Також з Вами зв'яжеться наш менеджер, який детально проконсультує Вас, як Ви можете отримати своє замовлення в залежності від обраного способу доставки.
Орбітрек Kettler OMNIUM 500 - це топ-модель серед еліптичних передньоприводних тренажерів Kettler - міцний, якісний і ефективний.
Професійний тренажер відповідає навіть найвищим вимогам тренувань завдяки 10 програмам і редактору індивідуальних програм. Використовуючи просту навігацію в меню, Ви можете вибрати з інших програм, таких як тренування HIT, тренування з викликом або тренування, орієнтоване на частоту серцевих скорочень, на 7 мовах. Діапазон потужності орбітрека Kettler OMNIUM 500 досягає до 400 Вт. Навіть на найвищому діапазоні тренувань Ваші коліна залишаються розслабленими - завдяки незмінно приємному та плавному натисканню на педалі. Індукційними гальмами можна керувати вручну або автоматично. Ви можете тренуватися з бажаним рівнем опору залежно від швидкості або незалежно від неї.
І Ви не тренуєтеся поодинці: Ви можете створити чотири профілі та гостьовий доступ. Завдяки відображенню в реальному часі поточної зони серцевого ритму або інших параметрів Ви маєте постійний огляд своїх показників і можете коригувати їх у будь-який час. Також Ви можете тренуватися разом зі спортсменами з усього світу через інтерфейс Bluetooth і мобільний телефон.
З Kettler OMNIUM 500 Dи можете побити будь-який власний рекорд.
| Бренд | Kettler |
| Модель | Omnium 500 |
| Клас тренажера | Клубний |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Довжина кроку | 50 см |
| Вага маховика | 18 кг |
| Q-фактор | 14 см |
| Система гальмування | Электромагнитная |
| Регулювання навантаження | Компьтерная (40 уровней, 25-400 Ватт) |
| Максимальне навантаження | 400 Вт |
| Мультимедіа | Bluetooth (Kinomap) |
| Дисплей | 117 x 86 мм LCD |
| Показники дисплея | Швидкість, калорії, пульс, RPM, відстань, час тренування, ватти |
| Кількість програм | 10 |
| Пульсозалежні програми | + |
| Вимірювання пульсу | Ручні пульсометри, опціонально нагрудний датчик |
| Розміри | 185 × 68 × 164 см |
| Габарити упаковки | 136 x 43 x 91 см |
| Вага брутто | 82 кг |
| Транспортувальні ролики | + |
| Живлення тренажера | 220-230 V |
| Гарантія | 12 месяцев |
| Привід | Передній |
Лишились питання?
Телефонуйте: (050) 312 19 22, (067) 448 15 43






