41 321 грн.
Дякуємо, що обрали нас!
Доставка будь-якого товару в нашому магазині здійснюється службою доставки "Нова Пошта", а в окремих випадках — адресною кур'єрською доставкою.
Після оформлення замовлення в нашому магазині, Вам буде запропоновано рахунок на оплату. Також з Вами зв'яжеться наш менеджер, який детально проконсультує Вас, як Ви можете отримати своє замовлення в залежності від обраного способу доставки.
З орбітреком Kettler OPTIMA 100 Ви завжди будете в курсі своєї фітнес-програми. Простий у користуванні тренувальний комп’ютер одночасно показує частоту серцевих скорочень, оберти педалей за хвилину, час тренування, швидкість, дистанцію та витрати енергії. В ручках ергономічної форми є ручні датчики, за допомогою яких Ви можете перевірити свій пульс. І після кожної одиниці тренування Ви одразу отримуєте середнє значення вашої останньої продуктивності.
Маса маховика в 12 кг рівномірно обертається, що робить Ваше тренування особливо приємним. Ви можете налаштувати його відповідно до свого індивідуального рівня за допомогою 8 рівнів опору.
Тренажер OPTIMA 100 виготовлено зі звичайною стабільною якістю Kettler. Це дає Вам змогу по-справжньому тренуватися у напруженому повсякденному житті або тренуватися в комфорті власних чотирьох стін.
| Бренд | Kettler |
| Модель | Optima 100 |
| Клас тренажера | Домашній |
| Максимальна вага користувача | 110 кг |
| Довжина кроку | 32 см |
| Вага маховика | 12 кг |
| Q-фактор | 23 см |
| Система гальмування | Магнитная |
| Регулювання навантаження | Ручная (8 уровней) |
| Дисплей | 85 x 48 мм LCD |
| Показники дисплея | Швидкість, калорії, пульс, оберти, відстань, час тренування |
| Вимірювання пульсу | Ручне |
| Розміри | 115 × 62 × 160 см |
| Габарити упаковки | 116 x 46 x 57 см |
| Вага брутто | 60 кг |
| Транспортувальні ролики | + |
| Живлення тренажера | 220-230 V |
| Гарантія | 12 месяцев |
| Привід | Задній |
Лишились питання?
Телефонуйте: (050) 312 19 22, (067) 448 15 43








