50 457 грн.
Дякуємо, що обрали нас!
Доставка будь-якого товару в нашому магазині здійснюється службою доставки "Нова Пошта", а в окремих випадках — адресною кур'єрською доставкою.
Після оформлення замовлення в нашому магазині, Вам буде запропоновано рахунок на оплату. Також з Вами зв'яжеться наш менеджер, який детально проконсультує Вас, як Ви можете отримати своє замовлення в залежності від обраного способу доставки.
З орбітреком Kettler OPTIMA 400 Ви можете перевершити себе. Незалежно від того, чи хочете Ви спалити калорії, активізувати свою серцево-судинну систему, потренувати свою витривалість або просто розважитися - OPTIMA 400 пропонує будь-які форми еліптичних тренувань із широким вибором варіантів. 10 різних програм і наш власний конфігуратор програм гарантують, що у Вас не вичерпаються завдання так швидко. 15 рівнів опору на 14-кілограмовому маховику дозволяють тренуватися з точністю до ват. Ця магнітна гальмівна система може використовувати до 250 Вт.
Високоякісний, простий у використанні дисплей пропонує сім мов на вибір і завжди надійно показує всі дані про продуктивність. Завдяки своїм власним профілям користувачі можуть дотримуватися їх індивідуального плану навчання. Використовуючи інтерфейс Bluetooth, Ви можете зв’язуватися з іншими ентузіастами спорту за допомогою свого смартфона та програм для тренувань і приймати спільні завдання.
Звичайно, цей орбірек також вражає всіма перевагами серії OPTIMA: транспортувальні колеса, тихий хід, додатковий нагрудний ремінь, регульовані проступи, ергономічні ручки, сучасний дизайн, надійна фірмова якість від Kettler.
З OPTIMA 400 ваше тренування завжди включає чисту радість від руху!
| Бренд | Kettler |
| Модель | Optima 400 |
| Клас тренажера | Домашній |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Довжина кроку | 39 см |
| Вага маховика | 14 кг |
| Q-фактор | 23 см |
| Система гальмування | Электромагнитная |
| Регулювання навантаження | Комп'ютерне 15-рівневе |
| Максимальне навантаження | 250 Вт |
| Мультимедіа | Bluetooth (Kinomap) |
| Дисплей | 117 x 86 мм LCD |
| Показники дисплея | Швидкість, калорії, пульс, RPM, відстань, час тренування, ватти |
| Кількість програм | 10 |
| Пульсозалежні програми | + |
| Вимірювання пульсу | Ручні пульсометри, опціонально нагрудний датчик |
| Розміри | 132 × 62 × 169 см |
| Габарити упаковки | 129 x 45 x 64 см |
| Вага брутто | 64 кг |
| Транспортувальні ролики | + |
| Живлення тренажера | 220-230 V |
| Гарантія | 12 месяцев |
| Привід | Задній |
Лишились питання?
Телефонуйте: (050) 312 19 22, (067) 448 15 43






