110 282 грн.
Дякуємо, що обрали нас!
Доставка будь-якого товару в нашому магазині здійснюється службою доставки "Нова Пошта", а в окремих випадках — адресною кур'єрською доставкою.
Після оформлення замовлення в нашому магазині, Вам буде запропоновано рахунок на оплату. Також з Вами зв'яжеться наш менеджер, який детально проконсультує Вас, як Ви можете отримати своє замовлення в залежності від обраного способу доставки.
З орбітреком Kettler OPTIMA 800 Ви можете привнести стиль тренажерного залу у свій власний дім. Ви покращуєте своє здоров’я, фізичну форму та витривалість і маєте на своєму боці передову технологію: технологія Kettler Extended Motion забезпечує надзвичайно зручні та плавні рухи під час тренування. Маховик вагою 22 кг видає до 400 Вт пікової потужності. Важелі з ручками ергономічної форми забезпечують додатковий комфорт.
Kettler OPTIMA 800 вражає різноманітним вибором програм для ваших індивідуальних цілей: на додаток до тренувань HIT, Ви можете випробувати себе за допомогою тренувань із викликом або тренувань, орієнтованих на пульс. А з редактором на комп’ютері преміум-класу у вас є незліченна кількість додаткових параметрів конфігурації. Його високоякісний дисплей завжди показує сім найважливіших значень продуктивності, які Ви також можете зберегти в особистому профілі. Ви можете створити до чотирьох профілів плюс гостьовий профіль вдома.
Додаток Kinomap, доступ до якого можна отримати через інтегроване з’єднання Bluetooth, пропонує справжню командну мотивацію – тут Ви можете тренуватися з однодумцями на реальних маршрутах і ставити собі індивідуальні завдання.
З цим кращим еліптичним тренажером Ви також маєте все, що серія OPTIMA може запропонувати в стандартній комплектації: вимірювання пульсу за допомогою ручних датчиків або опціонально через нагрудний ремінь, тихий біг для більшої розваги, транспортувальні колеса, високоякісний сучасний дизайн і звичайний Kettler.
Якість і стабільність OPTIMA 800 підштовхне Вас до нових висот завдяки надзвичайно приємним технологіям і максимальному комфорту!
| Бренд | Kettler |
| Модель | Optima 800 |
| Клас тренажера | Домашній |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Довжина кроку | 48 см |
| Вага маховика | 22 кг |
| Q-фактор | 19 см |
| Система гальмування | Электромагнитная |
| Регулювання навантаження | Компьтерная (40 уровней, 25-400 Ватт) |
| Мультимедіа | Bluetooth (Kinomap) |
| Дисплей | 155 x 86 мм TFT |
| Показники дисплея | Швидкість, калорії, пульс, RPM, відстань, час тренування, вати |
| Кількість програм | 15 |
| Пульсозалежні програми | + |
| Вимірювання пульсу | Ручні пульсометри, опціонально нагрудний датчик |
| Розміри | 144 × 56 × 162 см |
| Габарити упаковки | 136 x 59 x 75 см |
| Вага брутто | 89 кг |
| Транспортувальні ролики | + |
| Живлення тренажера | 220-230 V |
| Гарантія | 12 месяцев |
| Привід | Задній |
Лишились питання?
Телефонуйте: (050) 312 19 22, (067) 448 15 43






