Дякуємо, що обрали нас!
Доставка будь-якого товару в нашому магазині здійснюється службою доставки "Нова Пошта", а в окремих випадках — адресною кур'єрською доставкою.
Після оформлення замовлення в нашому магазині, Вам буде запропоновано рахунок на оплату. Також з Вами зв'яжеться наш менеджер, який детально проконсультує Вас, як Ви можете отримати своє замовлення в залежності від обраного способу доставки.
Розроблений на основі точної біомеханіки людини, Apex Cross Trainer забезпечує комфортний природний рух і плавність як вперед, так і назад. Завдяки ручкам MultiGrip користувачі можуть впливати на різні м’язи верхньої частини тіла, просто змінюючи хват, щоб повторити природну траєкторію рук під час ходьби або бігу.
В режимі "біг" довжина кроку підлаштовується під користувача.
Основні риси:
- Електронне регулювання кроку від 20 до 28 дюймів
- Технологія SmartStride®
- Невелика відстань між педалями
- Низька висота підйому
- Просунуті тренування 30:30 та MMA
UNITE LED консоль
Розроблена для простоти та ефективності, користувачі можуть легко розпочати тренування. Незалежно від того, чи ви досвідчений спортсмен, чи тільки починаєте свою фітнес-подорож, інтуїтивно зрозумілий дизайн UNITE LED забезпечує безперебійний процес від початку до кінця. Спростіть свій режим тренувань, налаштуйте свої показники та впевнено вирушайте у свою фітнес-подорож.
Завдяки 8 спеціалізованим точкам даних користувачі мають можливість налаштувати свій тренувальний процес, вибираючи потрібні показники. Після вибору ці точки даних залишаються заблокованими, доки ви не вирішите їх змінити, забезпечуючи персоналізований фітнес-досвід, адаптований до ваших уподобань.
| Бренд | True (USA) |
| Модель | Apex Cross Trainer LED |
| Клас тренажера | Професійний |
| Максимальна вага користувача | 181 кг |
| Довжина кроку | 51 см – 71 см |
| Q-фактор | 4.5 см |
| Система гальмування | Генератор |
| Регулювання навантаження | Компьютерна |
| Рівні навантаження | 30 |
| Максимальне навантаження | 40 – 600 Ватт |
| Мультимедіа | + |
| Дисплей | LED |
| Кількість програм | 16 |
| Програми | 10K, 30:30, 5K, CALORIE GOAL, CARDIO CHALLENGE, DISTANCE GOAL, HALF MARATHON, HILL INTERVALS, HRC CRUISE CONTROL, LEG SHAPER, MMA, QUICK START, ROLLING HILLS, SINGLE HILL, TARGET HRC, TIME GOAL |
| Пульсозалежні програми | + |
| Вимірювання пульсу | ручне + Polar |
| Розміри | 196 × 84 × 163 см |
| Габарити упаковки | 188 см x 76 см x 89 см |
| Вага брутто | 185 кг |
| Транспортувальні ролики | + |
| Живлення тренажера | генератор |
| Гарантія | 12 місяців |
| Привід | Передній |
Лишились питання?
Телефонуйте: (050) 312 19 22, (067) 448 15 43





