Дякуємо, що обрали нас!
Доставка будь-якого товару в нашому магазині здійснюється службою доставки "Нова Пошта", а в окремих випадках — адресною кур'єрською доставкою.
Після оформлення замовлення в нашому магазині, Вам буде запропоновано рахунок на оплату. Також з Вами зв'яжеться наш менеджер, який детально проконсультує Вас, як Ви можете отримати своє замовлення в залежності від обраного способу доставки.
Створений з точністю і оснащений для досягнення оптимальних результатів, еліптичний тренажер Apex розроблений, щоб витримувати інтенсивне використання, тренування високої інтенсивності та тренування на продуктивність протягом багатьох років. Еліптичний тренажер Apex оснащений системою Core Drive® від TRUE, яка забезпечує чудовий баланс, стабільність і комфорт.
Особливості:
- Економія місця, компактність
- Система Core Drive®
- Cardio 360™ Тренування всього тіла
- Гібридне самогенераційне гальмо
- Довжина кроку 21 дюйм
- Самогенераційна здатність (тільки консоль LED)
- Двоступенева система
Консоль Unite 10
10-дюймовий сенсорний екран Unite забезпечує таку ж яскраву картинку, високу продуктивність і широкий набір функцій, як і його більші аналоги, але в компактному розмірі. Завдяки вбудованим програмам тренувань, бездротовій зарядці та широкому набору розважальних опцій, він пропонує користувачам преміальний і зручний інтерфейс. Розроблений для легкої інтеграції з усім кардіообладнанням Apex, Gravity, Launch і Vapor.
Характеристики:
- Яскравий 10-дюймовий сенсорний дисплей
- Широкі розважальні можливості з Google Mobile Services (GMS)
- Безперебійна інтеграція з носимими пристроями
- Дзеркальне відображення екрана
- Вбудовані програми тренувань
- Бездротова зарядка
- Сумісність з Bluetooth® та Polar®
- Опціональне управління активами в режимі реального часу
| Бренд | True (USA) |
| Модель | Apex |
| Клас тренажера | Професійний |
| Максимальна вага користувача | 181 кг |
| Довжина кроку | 53 см |
| Q-фактор | 6,35 см |
| Система гальмування | Hybrid Self-Generating Brake |
| Регулювання навантаження | Комп'ютерне |
| Рівні навантаження | 30 рівнів опору |
| Максимальне навантаження | 600 Watts |
| Мультимедіа | GymTrakr, Zwift, Kinomap, ROUVY, & TrainerRoad |
| Дисплей | Vivid 10 тачскрін |
| Показники дисплея | Треки, графіки, екранні заставки, зовнішні інтерактивні відео, додатки, телебачення та Інтернет (якщо підключено) |
| Кількість програм | 17 |
| Програми | 10 км, 5 км, ЦІЛЬ КАЛОРІЙ, КАРДІО 360, КАРДІО ВИКЛИК, ЦІЛЬ ДИСТАНЦІЇ, НАМАЛЮЙТЕ СВОЮ, ПІВМАРАФОН, ІНТЕРВАЛИ НА ПІДЙОМІ, HRC КРУІЗ-КОНТРОЛЬ, ФОРМУВАННЯ НІГ, ШВИДКИЙ СТАРТ, ХВИЛЯСТІ ПІДЙОМИ, ОДИН ПІДЙОМ, ЦІЛЬ HRC, ЦІЛЬ ЧАСУ, ВІРТУАЛЬНІ БІГИ |
| Пульсозалежні програми | + |
| Вимірювання пульсу | Сенсорні датчики для рук, нагрудний кардіодатчик Polar® (додаткова опція) |
| Розміри | 168 × 86 см |
| Габарити упаковки | 140 см x 97 см x 86 см |
| Вага брутто | 187,8 кг |
| Транспортувальні ролики | + |
| Живлення тренажера | генератор |
| Гарантія | 12 місяців |
| Привід | Core Drive® |
Лишились питання?
Телефонуйте: (050) 312 19 22, (067) 448 15 43












