Дякуємо, що обрали нас!
Доставка будь-якого товару в нашому магазині здійснюється службою доставки "Нова Пошта", а в окремих випадках — адресною кур'єрською доставкою.
Після оформлення замовлення в нашому магазині, Вам буде запропоновано рахунок на оплату. Також з Вами зв'яжеться наш менеджер, який детально проконсультує Вас, як Ви можете отримати своє замовлення в залежності від обраного способу доставки.
| Бренд | True (USA) |
| Модель | True Cs900 Transcend 10 |
| Клас тренажера | Професійний |
| Максимальна вага користувача | 181 кг |
| Довжина кроку | 53 см |
| Інерційна маса | Достатня |
| Q-фактор | 4,8 см |
| Система гальмування | Hybrid Self-Generating Brake |
| Регулювання навантаження | Компьютерна (0-600 Ватт) |
| Дисплей | 10-дюймовий тачскрін з відеопрограмами |
| Пульсозалежні програми | + |
| Вимірювання пульсу | ручні пульсометри + Polar |
| Розміри | 167 × 86 × 162 см |
| Транспортувальні ролики | + |
| Живлення тренажера | Мережа 220 В |
| Гарантія | 12 месяцев |
| Привід | Подвійний |
Лишились питання?
Телефонуйте: (050) 312 19 22, (067) 448 15 43
X




