Дякуємо, що обрали нас!
Доставка будь-якого товару в нашому магазині здійснюється службою доставки "Нова Пошта", а в окремих випадках — адресною кур'єрською доставкою.
Після оформлення замовлення в нашому магазині, Вам буде запропоновано рахунок на оплату. Також з Вами зв'яжеться наш менеджер, який детально проконсультує Вас, як Ви можете отримати своє замовлення в залежності від обраного способу доставки.
Рухайтеся в іншому напрямку. Додайте нового виміру та захоплення до ваших кардіотренувань за допомогою крос-тренажера LateralX, який забезпечує функціональні виклики, більші навантаження на м'язи та високе спалювання калорій – і все це в компактному дизайні.
Особливості:
- Регульований рух вбік і кроки
- Регульований бічний 3D-рух
- Додає м'язове навантаження з 10 різними площинами руху
- Чудово підходить для спорту, реабілітації та тренувань на стабільність, опрацювання стегон, стегон і сідниць
- Розширене програмування
Консоль Unite 22
Консоль UNITE 22” з сенсорним екраном переосмислює досвід тренувань завдяки великому дисплею з високою роздільною здатністю — найбільшому в нашій лінійці. Яскравий 22-дюймовий екран не тільки покращує видимість, але й забезпечує неперевершену чіткість та інтерактивність. Ця консоль, оснащена такими вдосконаленими функціями, як вбудовані програми тренувань, безперебійне підключення до носимих пристроїв, бездротова зарядка та доступ до широкого спектру розважальних опцій через Google Mobile Services, пропонує ідеальне поєднання функціональності та залученості. Створена для максимального задоволення користувачів, вона є ідеальним доповненням до будь-якого нашого кардіообладнання Apex, Gravity або Vapor.
Характеристики:
- Яскравий 22-дюймовий сенсорний дисплей
- Доступ до популярних потокових додатків, таких як YouTube, а також до інструментів, таких як Gmail, Chrome та інших додатків
- Безперебійна інтеграція з носимими пристроями
- Дзеркальне відображення екрана
- Вбудовані програми тренувань
- Бездротова зарядка
- Сумісність з Bluetooth® та Polar®
- Опціональне управління активами в режимі реального часу
| Бренд | True (USA) |
| Модель | LateralX |
| Клас тренажера | Професійний |
| Максимальна вага користувача | 181 кг |
| Довжина кроку | Висота підйому 23 см |
| Регулювання навантаження | Комп'ютерне |
| Рівні навантаження | 30 рівнів опору |
| Мультимедіа | GymTrakr, Zwift, Kinomap, ROUVY, & TrainerRoad |
| Дисплей | Vivid 22 тачскрін |
| Показники дисплея | Треки, графіки, екранні заставки, зовнішні інтерактивні відео, додатки, телебачення та Інтернет (якщо підключено) |
| Кількість програм | 18 |
| Програми | 10 км, 30:30, 5 км, ЦІЛЬ КАЛОРІЙ, КАРДІО-ВИПРОБУВАННЯ, ЦІЛЬ ДИСТАНЦІЇ, НАМАЛЮЙТЕ СВОЮ, ПІВМАРАФОН, ІНТЕРВАЛИ НА ПІДЙОМІ, КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ HRC, ФОРМУВАННЯ НІГ, MMA, ШВИДКИЙ СТАРТ, ХВИЛЯСТІ ПІДЙОМИ, ОДИН ПІДЙОМ, ЦІЛЬ HRC, ЦІЛЬ ЧАСУ, ВІРТУАЛЬНІ БІГИ |
| Пульсозалежні програми | + |
| Вимірювання пульсу | Сенсорні датчики для рук, нагрудний кардіодатчик Polar® (додаткова опція) |
| Розміри | 160 × 106 см |
| Габарити упаковки | 183 см x 76 см x 81 см |
| Вага брутто | 205 кг |
| Транспортувальні ролики | + |
| Додаткові опції | Електронне регулювання бокової ширини, блокування руху руля |
| Живлення тренажера | генератор |
| Гарантія | 12 місяців |
| Привід | Передній |
Лишились питання?
Телефонуйте: (050) 312 19 22, (067) 448 15 43











