Дякуємо, що обрали нас!
Доставка будь-якого товару в нашому магазині здійснюється службою доставки "Нова Пошта", а в окремих випадках — адресною кур'єрською доставкою.
Після оформлення замовлення в нашому магазині, Вам буде запропоновано рахунок на оплату. Також з Вами зв'яжеться наш менеджер, який детально проконсультує Вас, як Ви можете отримати своє замовлення в залежності від обраного способу доставки.
Ідеально підходить для тренажерних залів з невеликим навантаженням, еліптичний тренажер Launch Elliptical має нашу найкомпактнішу раму.
Особливості:
- Самогенерація (тільки консоль LED)
- Система Core Drive®
- Гібридне самогенераційне гальмо
- Довжина кроку 53 см
Консоль Unite 16
Яскрава консоль Unite з 16-дюймовим сенсорним екраном високої чіткості бездоганно поєднує в собі продуктивність, зручність підключення та розважальні функції, щоб перевершити очікування ваших користувачів. Завдяки базі цікавих тренувань, бездротовій зарядці та різноманітним додаткам і розважальним стрімінговим опціям користувачі можуть залишатися на зв'язку, не відволікаючись від своїх фітнес-цілей. Сумісна з усім кардіообладнанням Apex, Gravity, Launch і Vapor.
Характеристики:
- Яскравий 16-дюймовий сенсорний дисплей
- Широкі можливості розваг із Google Mobile Services (GMS)
- Безперебійна інтеграція з носимими пристроями
- Дзеркальне відображення екрана
- Вбудовані програми тренувань
- Бездротова зарядка
- Сумісність із Bluetooth® та Polar®
- Вибіркове управління обладнанням у реальному часі
| Бренд | True (USA) |
| Модель | Launch |
| Клас тренажера | Професійний |
| Максимальна вага користувача | 181 кг |
| Довжина кроку | 53 см |
| Q-фактор | 5 см |
| Система гальмування | Hybrid Self-Generating Brake |
| Регулювання навантаження | Комп'ютерне |
| Рівні навантаження | 30 рівнів опору |
| Максимальне навантаження | 450 Watts |
| Мультимедіа | GymTrakr, Zwift, Kinomap, ROUVY, & TrainerRoad |
| Дисплей | Vivid 10 тачскрін |
| Показники дисплея | Треки, графіки, екранні заставки, зовнішні інтерактивні відео, додатки, телебачення та Інтернет (якщо підключено) |
| Кількість програм | 17 |
| Програми | 10 км, 30:30, 5 км, ЦІЛЬ КАЛОРІЙ, КАРДІО-ВИПРОБУВАННЯ, ЦІЛЬ ДИСТАНЦІЇ, НАМАЛЮЙТЕ СВОЮ, ПІВМАРАФОН, ІНТЕРВАЛИ НА ПІДЙОМІ, КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ HRC, ФОРМУВАННЯ НІГ, MMA, ШВИДКИЙ СТАРТ, ХВИЛЯСТІ ПІДЙОМИ, ОДИН ПІДЙОМ, ЦІЛЬ ЧСС, ЦІЛЬ ЧАСУ, ВІРТУАЛЬНІ БІГИ |
| Пульсозалежні програми | + |
| Вимірювання пульсу | Сенсорні датчики для рук, нагрудний кардіодатчик Polar® (додаткова опція) |
| Розміри | 107 × 76 × 163 см |
| Габарити упаковки | 137 см x 84 см x 64 см |
| Вага брутто | 147.4 кг |
| Транспортувальні ролики | + |
| Живлення тренажера | генератор |
| Гарантія | 12 місяців |
| Привід | Core Drive® |
Лишились питання?
Телефонуйте: (050) 312 19 22, (067) 448 15 43









