Дякуємо, що обрали нас!
Доставка будь-якого товару в нашому магазині здійснюється службою доставки "Нова Пошта", а в окремих випадках — адресною кур'єрською доставкою.
Після оформлення замовлення в нашому магазині, Вам буде запропоновано рахунок на оплату. Також з Вами зв'яжеться наш менеджер, який детально проконсультує Вас, як Ви можете отримати своє замовлення в залежності від обраного способу доставки.
Найбільш універсальний кардіотренажер на ринку: степпер, еліптичний тренажер і бігова доріжка в одному пристрої. TRUE Spectrum, що має діапазон від 13 до 30 дюймів, забезпечує один з найбільших регульованих кроків у галузі та універсальність для кожного користувача за допомогою 1 регулювання кроку. За допомогою швидких клавіш користувачі можуть переходити від степперних рухів до бігу з повним кроком одним натисканням кнопки, щоб пропрацювати різні групи м'язів за одну кардіотренування.
Особливості:
- Система Core Drive®
- Електромагнітне гальмо на вихрових струмах
- Регульований крок від 13 до 30 дюймів
- М'які амортизуючі підніжки
- Ергономічні ручки MultiGrip
Консоль UNITE LED
Наша нова консоль UNITE LED з елегантним та витонченим дизайном пропонує ще більш зручний інтерфейс та розширену функціональність, що дозволяє користувачам легше, ніж будь-коли, досягати своїх фітнес-цілей. Завдяки 8 спеціальним параметрам користувачі можуть гнучко налаштовувати свої тренування, вибираючи показники, які вони хочуть бачити.
Характеристики:
- Великий світлодіодний дисплей з інтуїтивно зрозумілою навігацією.
- Самостійне генерування.
- 8 параметрів для детального аналізу тренувань.
- Спеціальний центр повідомлень.
- 10-клавішна клавіатура для зручного налаштування та введення даних.
- Клавіші швидкого доступу до програм тренувань.
- Поличка для читання.
| Бренд | True (USA) |
| Модель | Spectrum |
| Клас тренажера | Професійний |
| Максимальна вага користувача | 181 кг |
| Довжина кроку | від 33 см до 76,2 см |
| Q-фактор | 4.8 см |
| Система гальмування | Hybrid Self-Generating Brake |
| Регулювання навантаження | Комп'ютерне |
| Максимальне навантаження | 600 Watts |
| Дисплей | LED |
| Показники дисплея | Час, дистанція, калорії, частота серцебиття, нахил, швидкість, трек, темп |
| Кількість програм | 17 |
| Програми | 10 км, 5 км, ЦІЛЬ КАЛОРІЙ, КАРДІО 360, КАРДІО ВИКЛИК, ЦІЛЬ ДИСТАНЦІЇ, ПІВМАРАФОН, ІНТЕРВАЛИ НА ПІДЙОМІ, КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ HRC, ФОРМУВАННЯ НІГ, ШВИДКИЙ СТАРТ, ХВИЛЯСТІ ПІДЙОМИ, ОДИН ПІДЙОМ, ЦІЛЬ HRC, ЦІЛЬ ЧАСУ |
| Пульсозалежні програми | + |
| Вимірювання пульсу | Сенсорні датчики для рук, нагрудний кардіодатчик Polar® (додаткова опція) |
| Розміри | 198 × 91 см |
| Габарити упаковки | 145 см x 102 см x 89 см |
| Вага брутто | 209,1 кг |
| Транспортувальні ролики | + |
| Живлення тренажера | 220V |
| Гарантія | 12 місяців |
| Привід | Core Drive® |
Лишились питання?
Телефонуйте: (050) 312 19 22, (067) 448 15 43








