Дякуємо, що обрали нас!
Доставка будь-якого товару в нашому магазині здійснюється службою доставки "Нова Пошта", а в окремих випадках — адресною кур'єрською доставкою.
Після оформлення замовлення в нашому магазині, Вам буде запропоновано рахунок на оплату. Також з Вами зв'яжеться наш менеджер, який детально проконсультує Вас, як Ви можете отримати своє замовлення в залежності від обраного способу доставки.
| Бренд | Tunturi (The Netherlands) |
| Модель | Performance C65-F 20TCF65000 |
| Клас тренажера | Клубний |
| Максимальна вага користувача | 135 кг |
| Довжина кроку | 50 см |
| Інерційна маса | 36 кг |
| Система гальмування | Электромагнитная |
| Регулювання навантаження | Компьютерна |
| Рівні навантаження | 32 |
| Максимальне навантаження | 350 Watt |
| Мультимедіа | Tunturi Routes / Iconsole+ Training / Kinomap |
| Дисплей | Кольоровий LCD |
| Показники дисплея | Time, Distance, Calorie, Speed, Level, Pulse, RPM, Training Profile, WATT |
| Кількість програм | 26 |
| Пульсозалежні програми | + |
| Вимірювання пульсу | Ручний |
| Розміри | 195 × 74 × 180 см |
| Транспортувальні ролики | + |
| Живлення тренажера | 220-230V |
| Гарантія | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Доставка протягом 21 дня, передоплата 50% |
| Привід | Передній |
Лишились питання?
Телефонуйте: (050) 312 19 22, (067) 448 15 43
X









